• 200 TL üzeri alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO 

Teslimat

www.puzzlevitrini.com ’da oluşturduğunuz siparişiniz, www.puzzlevitrini.com ’un ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, kendi bünyesinde veya anlaşmalı taşıma şirketi aracılığıyla seçmiş olduğunuz teslimat adresinize teslim edilmektedir. 

www.puzzlevitrini.com Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapmaktadır. Tüm teslimatlar ücretsiz olarak yapılmaktadır. Değişim ve İade Koşulları için tıklayınız.

SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine teslimat yapma hakkını saklı tutar. 

Teslimat Süreci

www.puzzlevitrini.com, saat 16:00’ya kadar verilen siparişleri gün içinde taşıma firmasına teslim etmektedir. 16:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün taşıma firmasına verilecektir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü nakliye için teslim edilir. Teslimat adresine göre teslim süresi değişiklik gösterebilir.

Adrese Teslim Hizmeti

www.puzzlevitrini.com ’dan oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize kendi bünyesinde veya anlaşmalı taşıma şirketi aracılığı ile teslim edilmektedir. Sipariş vermek için www.puzzlevitrini.com adresine giriş yaptıktan sonra;

  • Eğer www.puzzlevitrini.com ’ye üye iseniz bayi girişi yapmanız gerekmektedir.
  • Eğer üye değilseniz Kayıt İşlemleri menüsü altından yeni bayilik oluşturmanız gerekmektedir.
  • www.puzzlevitrini.com ’de online stok sistemi kullanıldığı için mağazanın güncel stok bilgilerine bağlanırsınız.
  • Siparişleriniz www.puzzlevitrini.com ekibi tarafından özenle hazırlanarak, belirtmiş olduğunuz teslimat adresine kendi bünyesinde veya anlaşmalı taşıma şirketi aracılığı ile teslim edilmektedir.
  • Siparişlerinizi online olarak ödeyebilirsiniz.
  • Faturanız sipariş teslimatında size teslim edilecektir. Sipariş onayından sonra sipariş ettiğiniz ürün / ürünlerin elektronik faturaları, kayıtlı e-posta adresinize otomatik olarak iletilecektir.